Orgonit je priestorový harmonizér

Využitie:

Neutralizuje negatívne energie a elektromagnetický smog z nášho okolia. Svojím zložením premieňa tieto negatívne energie na pozitívnu, ľudskej psychike a zdraviu prospešnú vitálnu energiu.

Keďže transformuje elktrosmog a deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj harmonizuje priestor, v ktorom sa nachádza, je ideálne  umiestniť ho v našich domácnostiach a pracoviskách,  no sú dostupné aj produkty,  ktoré sa dajú nosiť vo vrecku, v kabelke alebo školskej taške.

Najvýhodnejšie je  umiestniť orgonitové harmonizéry do priestoru, kde je najviac elektrických žiaričov, alebo ich môžeme uložiť do každého rohu pôdorysu nášho bytu, domu, alebo pracoviska v súvislosti s mierou „zamorenia“ priestoru elektrosmogom.

Zloženie:

Orgonit je vyrobený z organickej živice, veľkého množstva malých kovových častíc a krištáľu.

Ako to funguje:

Organická živica priťahuje, alebo pohlcuje zo svojho okolia negatívnu energiu,  ktorá sa následne rozbíja a odráža od kovových častíc, čím vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie. To spôsobuje, že sa deštruktívna energia neutralizuje, čistí a mení na vitálnu a zdraviu prospešnú. Následne sa vyžiari do priestoru. Krištáľ, ktorý sa nachádza vo vnútri orgonitu celý ten očistný proces znásobuje.

Čo je to orgonit– práčka nevyváženého toku elektrónov (negatívnej energie) –  žiadna mágia,  len prostá fyzika a chémia.

Z fyzikálneho hľadiska:

Z fyzikálneho hľadiska sa orgonit podobá kondenzátoru. Nie je to žiadna mágia, žiadna tajomná energia iba elektróny a elektrostatická energia.

Elektromagnetické vlny, ktoré vysiela väčšina elektroniky, najmä vysielače, antény, mobily, wi-fi …,   sú jednoducho veľké toky  elektrónov,  ktoré kationyzujú hmotu. Orgonit chytá tieto elektróny z tohto toku a svojím zložením aniónyzuje tento tok elektrónov. Určite ste už počuli o blahodárnych účinkoch v aniónovom prostredí, akými sú napríklad okolia vodopádov, hôr a podobne. Orgonit funguje podobne ako kondenzátor. Kov predáva elektróny plastu, keď je plastová vrstva nabitá, vyšle všetky elektróny ďalšej vrstve kovu.

Orgonit má vďaka svojmu zloženiu viac takýchto vrstiev a vďaka krištáľu a jeho vlastnostiam čistí a generuje viac takýchto elektrónov.

Napríklad aj tvorba dažďa potrebuje dokonalú rovnováhu katiónov v ionosfére a aniónov na zemskom povrchu.

V súčastej dobe nás však obklopuje nespočetné množstvo vysielačov, veží a zariadení, ktoré produkujú nie veľmi priaznivý  elektromagnetický smog. O elektronickom vybavení našich domácností už ani nehovoriac.

Orgonit môžeme nazvať jednoducho ako „práčku energií.

Z histórie:

V rokoch 1930 – 1940 Wilhem Reich preukázal existenciu životnej energie, ktorá preteká všetkým živím a nazval ju orgón. Zistil, že existuje v neprirodzenej forme mŕtvy orgon označovaný ako DOR, (pravdepodobne kationizovaný tok elektrónov)  a pozitívny orgon označovaný POR( vyvážený tok elektrónov) vo svojej prirodzenej forme. Po Reichovi sa týmto výskumom zaoberalo niekoľko vedcov. Neskôr v r.1992 Karl Hans Welz skonštruoval Orgonit kombináciou organickej látky (živice) a anorganickej (kovového prachu), ktorý transformoval (DOR) na (POR).V roku 2000 pár Don a Carol Croftovci prostredníctvom internetového výskumu a vlastných pozorovaní prišli na to, že organická živica a kovové piliny s pridaním kryštálov kremeňa zvýšia účinnosť orgonitu.

Pôsobenie orgonitu

 • Neutralizuje negatívny elektromagnetický smog
 • Harmonizuje geopatogénne zóny a zároveň ich eliminuje na minimum
 • Detoxikuje organizmus, čistí a zároveň nabíja životodárnou energiou
 • Napomáha spúšťať samo liečiaci proces organizmu
 • Podporuje a regeneruje ľudský organizmus a podporuje správnu funkciu buniek
 • Najviac sa osvedčil pri nespavosti, spánok je viac osviežujúci a kvalitnejší
 • Pomáha  prebudiť naše vrodené psychické schopnosti
 • Inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie
 • Ukľudňuje, navodzuje vyrovnanosť a harmonickú atmosféru
 • Medzi ľuďmi inšpiruje k príjemnejšiemu správaniu sa k sebe
 • Čistí vodu,rybníky, rieky, studne a vodu v podzemí
 • Predlžuje trvanlivosť a kvalitu potravín, hlavne ovocia a zeleniny
 • Priaznivo vplýva na rastliny a zvieratá
 • Rastliny rastú rýchlejšie a do väčších výšok, rozmerov, plodnosti a zdravia
 • Chráni nás pred elektromagnetickým smogom, ktorý vzniká počas prevádzky auta
 • Podporuje meditácie, rozjímanie, rôzne terapie
 • Je silným zdrojom záporných iónov a v kombinácii viacerých orgonitov blízko seba sa účinky ešte umocňujú

Close Menu
×

Cart