!POZOR ORGONIT NIE JE NÁHRADA ZA  LIEKY ANI ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ!
iba pomáha spúšťať detoxikáciu a samoliečiace procesy organizmu

NAŠE NAJČASTEJŠIE SKÚSENOSTI A SKÚSENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV A ZNÁMYCH:

LEPŠÍ SPÁNOK

Najviac pozitívnych skúseností sa týka spánku. Väčšina ľudí sa vďaka orgonitu v noci vôbec nebudí a spia dlhšiu dobu, miznú strašidelné sny, spánok býva hlbší a kvalitnejší, najväčšie učinky  kvalitného spánku pociťujú ľudia ráno po prebudení.

Mnoho ľudí nám opísalo príhodu s orgonitom ktorý si  nemohli len tak uložiť niekde v byte, lebo sa báli výsmechu alebo výčitiek svojich blízkych. Väčšinou orgonity schovávali pod posteľ, alebo do skríň. Ukázali ho až keď sa ich blízky sám od seba priznali,  že sa im v poslednej dobe lepšie spí alebo ich opustili nejaké bolesti.

PRÍRODA A POTRAVINY

Nemálo skúsenosti máme aj s prírodou a potravinami. Taký orgonit v chladničke, alebo pod ovocím dokáže divy. Veľa ľudi používa orgonitové podložky pod džbány s vodou, alebo ovocnou šťavou. Predlžujeme takto potravinám ich trvácnosť a udržujeme ich kvalitu. Pamätajme aj na prírodu. Za zakopaný orgonit v záhrade, alebo niekde pod stromom, sa vám príroda isto odvďačí.

ZLEPŠENIE ZDRAVIA

Ďalšie najčastejšie skúseností sa týkaju  zlepšenia zdravia. Mnohým ľuďom sa podarilo vyliečiť svoje zdravotné problémy alebo ich značne obmedziť.Napríklad znížiť krvný tlak, bolesti kĺbov, bolesti hlavy, kurie oká, kožné problémy, vypadávanie vlasov…

Pripájame aj dve aurafotky na ktorých  priamo vidno účinok orgonitu:

Fotka vľavo je bez orgonitu a v pravo s orgonitom

VITALITA A DUŠEVNÁ ROVNOVÁHA

Dosť veľa skúseností sa týka vitality a duševnej rovnováhy. Ľudia nachádzaju viac vnútorneho pokoja, harmónie,dobrej nálady, smelosti, vitalitu, kreatívnejšie schopnosti a celkovú radosť zo života.

Jednu pozitívnu skúsenosť zažila naša známa, keď si do kancelárie priniesla niekoľko orgonitov a behom niekoľkých dní sa stali spolu s kolegyňou najobľubenenšími pracovníčkami na úrade. Pomohla im k tomu samozrejme ich každodenná vyrovnanosť, radosť z práce, ale hlavne pozitívna nálada a vždy úprimný úsmev na tvári.

AKO POMOHOL ORGONIT

Jeden veľmi zaujímavý príbeh sa nam stal minulého roku. Prišiel k nám jeden pán, ktorý  vôbec netušil,  čo je to orgonit. Veľmi sa mu jeden zapáčil , tak ho kúpil pre manželku lebo si myslel,  že je to  kancelárske ťažítko. Keď som mu k tomu pribalil aj leták s opisom, veľmi sa čudoval, pokrútil  hlavou a odišiel. Asi po mesiaci sa vrátil celý vysmiaty s výčitkou prečo sme mu o orgonite nič nepovedali. Opísal nám ako ho prestali bolieť kolená a manželka opäť celé noci kľudne spí. Kúpil orgonity pre celu rodinu a odišiel s poznámkou, že sa k nám isto ešte vráti.

IZBOVÉ KVETY – PRÍBEH

Izbovým kvetom jednej našej známej sa veľmi nedarilo. Starala sa o nich s celou svojou láskou, no stále to nestačilo. Poradili sme jej samozrejme orgonit. S neveľkou dôverou to predsa len skúsila a po pár týždňoch sa výsledky dostavili. Na okne pri ktorom bol orgonit všetky kvety rástli do krásy. Pridala orgonit na každé okno s kvetmi a jeden ešte do vysychajúcej palmy, ktorá sa po čase znovu pozbierala a rástla pre radosť.

Ak máte nejaké skúsenosti s orgonitom a nechýba vám chuť podeliť sa o ne s ostatnými, kľudne nám napíšte a my ich radi zverejníme.

Close Menu
×

Cart